Spawdź dostępność usługi w Twojej okolicy
×

Podaj swój kod pocztowy:

Drób

Drób

Prowadzimy rodzinne gospodarstwo ekologiczne specjalizujące się w hodowli wysokiej jakości drobiu. Drób utrzymywany jest w systemie wolnowybiegowym. Sami wytwarzamy specjalnie wyselekcjonowane pasze na bazie ekologicznych certyfikowanych zbóż takich jak: pszenica, jęczmień, owies, a także groch, len. Dodajemy również lniankę i olej rydzowy - bardzo dobrze wpływa na profil kwasów tłuszczowych w mięsie. Nie używamy żadnych antybiotyków - nasze ptaki są hodowane w tradycyjny, zgodny z naturą sposób - tak jak to robili nasi dziadkowie i pradziadkowie.

Marka:

Eko

28,00 zł

Nie ma lepszego produktu na wywar lub rosół. Na naszym korpusie wyjdzie niesamowicie aromatyczny, kolagenowy i pełen smaku. Kości, skóra i podroby. Ci, którzy nam zaufali nie kupują niczego innego na wywary. Kaczy korpus posiada więcej nienasyconych kwasów tłuszczowych niż kurzy. Nadaje rosołowi niezwykłego charakteru. 

Cena za sztukę 28 zł (waga ok. 0,8 kg)

Ostateczna należność wyliczana jest na podstawie rzeczywistej wagi produktu w dniu pakowania przesyłki.

Cena za 100 g - 3,50 zł

Produkt zapakowany próżniowo.

Data uboju oraz data przydatności znajdują się na opakowaniu.

Marka:

Eko

38,50 zł

Mięso z piersi kaczki posiada bardzo wysoką zawartością białka. W 100 g piersi bez skóry znajduje się aż 28 g łatwo przyswajalnego białka. Zawiera dużo żelaza, fosforu, wody i cynku. Jest lekkostrawna. Polecamy zarówno do smażenia jak i pieczenia - jednak pamiętajmy - piersi nie wolno przygotowywać za długo, bo będzie sucha. Sprzedawana razem ze skórą.

Cena za sztukę 38,50 zł (waga ok. 0,35 kg)

Ostateczna należność wyliczana jest na podstawie rzeczywistej wagi produktu w dniu pakowania przesyłki.

Cena za 100 g - 11,10 zł

Produkt zapakowany próżniowo.

Data uboju oraz data przydatności znajdują się na opakowaniu.

Marka:

Eko

69,00 zł

0Wolnowybiegowa kaczka rasy piżmowej. Karmiona paszami wytwarzanymi w gospodarstwie na bazie certyfikowanych ekologicznych zbóż. Żyje minimum 5 miesięcy. Połówka tuszki pozbawiona wnętrzności i podrobów.

Cena za sztukę 69 zł (waga ok. 1 kg)

Ostateczna należność wyliczana jest na podstawie rzeczywistej wagi produktu w dniu pakowania przesyłki.

Cena za 100 g - 6,90 zł

Produkt zapakowany próżniowo.

Data uboju oraz data przydatności znajdują się na opakowaniu.

Marka:

Eko

35,60 zł

Króluje na polskich stołach od wielu lat. Dobrze przyrządzone mięso jest bardzo delikatne, soczyste i aromatyczne. Mięso z kaczki posiada więcej kwasów tłuszczowych nienasyconych niż kurczak. Polecamy w wersji confitowanej - czyli gotowanej w tłuszczu. Pakowane po 2 sztuki.

Cena za opakowanie - 35,60 zł (waga ok. 0,4 kg)

Ostateczna należność wyliczana jest na podstawie rzeczywistej wagi produktu w dniu pakowania przesyłki.

Cena za 100 g - 8,9 zł

Produkt zapakowany próżniowo.

Data uboju oraz data przydatności znajdują się na opakowaniu.

Marka:

Eko

14,00 zł

Prawdziwy rarytas. Pieczone, grillowane, z ogniska. Wystarczy tylko zamarynować w pieprzu, soli i cebuli, by wydobyć z nich wspaniały smak. Rozchodzą się u nas jak ciepłe bułeczki. Świetnie nadają się też na wywary i buliony.

Cena za sztukę 14 zł (waga ok. 0,4 kg) 

Ostateczna należność wyliczana jest na podstawie rzeczywistej wagi produktu w dniu pakowania przesyłki.

Cena za 100 g - 3,50 zł

Produkt zapakowany próżniowo.

Data uboju oraz data przydatności znajdują się na opakowaniu.

Marka:

Eko

122,40 zł

Wolnowybiegowa kaczka rasy piżmowej. Karmiona paszami wytwarzanymi w gospodarstwie na bazie certyfikowanych ekologicznych zbóż. Żyje minimum 5 miesięcy. Tuszka pozbawiona wnętrzności, zawiera podroby. 

Cena za sztukę - 122,40 zł (waga ok. 1,8 kg)

Ostateczna należność wyliczana jest na podstawie rzeczywistej wagi produktu w dniu pakowania przesyłki.

Cena za 100 g - 6,80 zł

Produkt zapakowany próżniowo.

Data uboju oraz data przydatności znajdują się na opakowaniu.

Marka:

Eko

15,20 zł

Nasz ekologiczny korpus z kurczaka to doskonały wybór dla smakoszy. Dzięki wysokiej jakości kurczakowi, nasz produkt zapewnia zdrowy i aromatyczny rosół. Niezależnie od tego, czy chcesz wzmocnić odporność czy po prostu cieszyć się wyjątkowym smakiem, nasz korpus spełni Twoje oczekiwania. Przygotuj niesamowicie aromatyczny i pełen smaku wywar z naszym ekologicznym korpusem z kurczaka. Odkryj różnicę i doświadcz wyjątkowego smaku naszego produktu. Zachęcamy zapoznać się z naszym przepisem na rosół.

Cena za sztukę 15,20 zł (waga ok. 0,8 kg) 

Ostateczna należność wyliczana jest na podstawie rzeczywistej wagi produktu w dniu pakowania przesyłki.

Cena za 100 g - 1,90 zł

Produkt zapakowany próżniowo.

Data uboju oraz data przydatności znajdują się na opakowaniu.

Marka:

Eko

50,40 zł

Mięso jest lekko czerwonego koloru, posiada dosyć grubą skórkę, która nadaje niesamowitego aromatu podczas przyrządzania. Posiadamy duże kury francuskiej rasy mięsnej. Kurczaki rosną minimum 4 miesiące. Karmione paszami wytwarzanymi w gospodarstwie na bazie certyfikowanych ekologicznych zbóż. Tuszka pozbawiona wnętrzności. Kura jest bardziej tłusta, ma większe piersi i mniejsze uda. Kogut ma mniejsze piersi, większe uda, tuszka koguta waży ok. 2,6 kg. Jeśli zależy Państwu na konkretnej płci, prosimy o informację przy zamówieniu. 

Cena za sztukę 50,40 zł (waga ok. 1,2 kg) 

Ostateczna należność wyliczana jest na podstawie rzeczywistej wagi produktu w dniu pakowania przesyłki.

Cena za 100 g - 4,20 zł

Produkt zapakowany próżniowo.

Data uboju oraz data przydatności znajdują się na opakowaniu.

Marka:

Eko

94,30 zł

Wolnowybiegowe kury i koguty ras: Karmazyn, Sussex, Zielononóżka i Polbar. Karmione paszami wytwarzanymi w gospodarstwie na bazie certyfikowanych ekologicznych zbóż. Żyje minimum 4 miesięce. Tuszka pozbawiona wnętrzności, zawiera podroby. Kura jest bardziej tłusta, ma większe piersi i mniejsze uda. Kogut ma mniejsze piersi, większe uda, tuszka koguta waży ok. 2,6 kg. Jeśli zależy Państwu na konkretnej płci, prosimy o informację przy zamówieniu. 

Cena za sztukę - 94,30 zł (waga ok. 2,30 kg) 

Ostateczna należność wyliczana jest na podstawie rzeczywistej wagi produktu w dniu pakowania przesyłki.

Cena za 100 g - 4,10 zł

Produkt zapakowany próżniowo.

Data uboju oraz data przydatności znajdują się na opakowaniu.

Marka:

Eko

17,50 zł

Prawdziwy rarytas. Pieczone, grillowane, z ogniska. Wystarczy tylko zamarynować w pieprzu, soli i cebuli, by wydobyć z nich wspaniały smak. Rozchodzą się u nas jak ciepłe bułeczki. Zawierają dużo sodu, wapnia, witaminy B3 i cholesterolu. Świetnie nadają się też na zupę.

Cena za opakowanie - 17,50 zł (waga ok. 0,5 kg) 

Ostateczna należność wyliczana jest na podstawie rzeczywistej wagi produktu w dniu pakowania przesyłki.

Cena za 100 g - 3,50 zł

Produkt zapakowany próżniowo.

Data uboju oraz data przydatności znajdują się na opakowaniu.

Marka:

Eko

17,50 zł

Świetnie nadaje się do smażenia, pasztetów i duszenia. 

Wątróbka to prawdziwa bomba witaminowa. Zawiera bardzo dużo witamin i minerałów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Niesamowite źródło żelaza, kwasu foliowego i witaminy B12. Bardzo zalecana przy anemii. Wprowadzenie jej do swojej diety przyniesie nam bardzo dużo korzyści. 

Cena za sztukę - 17,50 zł (waga ok. 0,5 kg) 

Ostateczna należność wyliczana jest na podstawie rzeczywistej wagi produktu w dniu pakowania przesyłki.

Cena za 100 g - 35 zł

Produkt zapakowany próżniowo.

Data uboju oraz data przydatności znajdują się na opakowaniu.

Marka:

Eko

17,50 zł

Bogate źródło kolagenu - stanowi aż 70% składu. Posiadają również dużo kwasu foliowego. Z łapek można przyrządzić wywary kolagenowe lub galaretki. Osobiście polecamy dodawać je do każdego wywaru, a także spróbować w wersji smażonej lub pieczonej. Regularne spożywanie łapek poprawia wygląd skóry, zmniejsza bóle stawów, pomaga kontrolować cukier we krwi i dobrze wpływa na serce i żołądek. 

Cena za sztukę - 17,50 zł (waga ok. 0,5 kg) 

Ostateczna należność wyliczana jest na podstawie rzeczywistej wagi produktu w dniu pakowania przesyłki.

Cena za 100 g - 3,50 zł

Produkt zapakowany próżniowo.

Data uboju oraz data przydatności znajdują się na opakowaniu.

Marka:

Eko

17,50 zł

Zawierają dużo lekkostrawnego białka, są niskokaloryczne. Bogate źródło żelaza i kwasu foliowego. Świetne do duszenia, smażenia, a także pieczenia. Polecamy zwłaszcza do gulaszu, albo gotowane w rosole.

Cena za sztukę - 17,50 zł (waga ok. 0,5 kg) 

Ostateczna należność wyliczana jest na podstawie rzeczywistej wagi produktu w dniu pakowania przesyłki.

Cena za 100 g - 3,50 zł

Produkt zapakowany próżniowo.

Data uboju oraz data przydatności znajdują się na opakowaniu.

Marka:

Eko

54,00 zł

Jedna sztuka piersi waży przeważnie 0,25-0,4 kg. Sprzedajemy je razem z polędwiczką. Mięso jest oczyszczone z kości, skóry i chrząstek. Gotowe do dalszej obróbki. Idealnie nadaje się do smażenia, pieczenia, duszenia. Ma niezwykły aromat i jest bardzo soczyste. Rewelacyjnie sprawdza się w prostych daniach obiadowych, ale zadowoli również bardziej zaawansowanych kucharzy. Pakowane po 2 sztuki.

Cena za dwie sztuki - 54 zł (waga ok. 0,6 kg) 

Ostateczna należność wyliczana jest na podstawie rzeczywistej wagi produktu w dniu pakowania przesyłki.

Cena za 100 g - 9,0 zł

Produkt zapakowany próżniowo.

Data uboju oraz data przydatności znajdują się na opakowaniu.

Marka:

Eko

40,50 zł

Nasze udka są duże - osiągają wagę ok. 0,3 kg na jedną sztukę. Pakowane po 2 sztuki. Mają dosyć grubą skórkę, która świetnie nawilża mięso podczas pieczenia. Uda nie wymagają wielkich umiejętności kulinarnych, wystarczy natrzeć kurczaka ulubionymi przyprawami, a następnie piec minimum 1,5 h w piekarniku do momentu, w którym mięso łatwo odchodzi od kości. Udko w duszonej wersji jest bardzo delikatne i aromatyczne. Można ugotować na nim również zupę.

Cena za opakowanie - 40,50 zł (waga ok. 0,75 kg) 

Ostateczna należność wyliczana jest na podstawie rzeczywistej wagi produktu w dniu pakowania przesyłki.

Cena za 100 g - 5,40 zł

Produkt zapakowany próżniowo.

Data uboju oraz data przydatności znajdują się na opakowaniu.

Marka:

Eko

44,80 zł

Wolnowybiegowe perliczki. Karmione paszami wytwarzanymi w gospodarstwie na bazie certyfikowanych ekologicznych zbóż. Żyją minimum 4 miesiące. Połówka tuszki pozbawiona wnętrzności i podrobów.

Cena za sztukę - 44,80 zł (waga ok. 0,8 kg) 

Ostateczna należność wyliczana jest na podstawie rzeczywistej wagi produktu w dniu pakowania przesyłki.

Cena za 100 g - 5,6 zł

Produkt zapakowany próżniowo.

Data uboju oraz data przydatności znajdują się na opakowaniu.

Marka:

Eko

88,00 zł

Wolnowybiegowe perliczki. Karmione paszami wytwarzanymi w gospodarstwie na bazie certyfikowanych ekologicznych zbóż. Żyją minimum 4 miesiące. Tuszka pozbawiona wnętrzności, zawiera podroby.

Cena za sztukę - 88 zł (waga ok. 1,6 kg) 

Ostateczna należność wyliczana jest na podstawie rzeczywistej wagi produktu w dniu pakowania przesyłki.

Cena za 100 g - 5,50 zł

Produkt zapakowany próżniowo.

Data uboju oraz data przydatności znajdują się na opakowaniu.